Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy na dowolny cel

Dobiorę dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku. Zapewniam kompleksowe wsparcie w znalezieniu optymalnego rozwiązania finansowego, które będzie dopasowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na pilne wydatki, planujesz spełnienie marzeń czy też potrzebujesz funduszy na inne ważne cele.

Przeanalizuję Twoją zdolność kredytową i zaproponuję najkorzystniejsze opcje dostępne na rynku kredytów gotówkowych. Dzięki mojemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy finansowej, dobiorę ofertę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania i możliwości.

Dodatkowo, wesprę Cię w zebraniu niezbędnych dokumentów i przeprowadzę przez cały proces składania wniosku o kredyt gotówkowy. Dzięki mojej pomocy, zaoszczędzisz czas i unikniesz stresu związanego z formalnościami bankowymi.

Moim priorytetem jest zapewnienie Ci najkorzystniejszych warunków kredytowych, dostępnych na rynku kredytów gotówkowych.

Radosław Kodorski

Ekspert finansowy

Umów spotkanie

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie

Jakie dokumenty powinieneś mieć ze sobą

Informacje o dochodach

Posiadane zobowiązania

Jeśli otrzymywany jest dochód z tytułu umowy o prace to należy przygotować zestawienie wypłat jakie wpłynęły od pracodawcy na konto z ostatnich 6 miesięcy (różnie banki liczą średnią, czasami jest to średnia z 3, czasami z 6) . Jeśli w danym miesiącu są wypłacane dodatki takie jak nadgodziny, nagrody, trzynastki itd. to również powinny się znaleźć na takiej liście obok wypłaty jaka wpłynęła w danym miesiącu.. Jeśli umowa jest na czas określony to bardzo ważna jest data rozpoczęcia pracy oraz data zakończenia obecnie obowiązującej umowy , w takim wypadku okres kredytowania nie może być dłuższy niż okres obowiązywania obecnej umowy z pracodawcą .

Jeżeli na spotkanie przychodzi przedsiębiorca będący na tzw. samo zatrudnieniu to powinien mieć ze sobą :

  • rozliczone pity za 2 ostatnie lata,
  • Opcja 1. Książkę przychodów i rozchodów za ostatni rozliczony rok oraz bieżący w rozbiciu na miesiące same podsumowania. Ostatni rozliczony miesiąc szczegółowo. Tabela amortyzacji za ostatni rozliczony rok podatkowy oraz miesiące bieżącego roku.
  • Opcja 2. Ewidencja przychodów za bieżące miesiące roku.
  • Opcja 3. Stawka karty podatkowej na dany rok.

Jeżeli dochód jest z umowy o dzieło lub umowy zlecenie to potrzebny będzie pit za ostatni rozliczony rok. Dodatkowo podobnie jak w przypadku umowy o prace zestawienie wpływów na konto z tytułu tych umów za ostatnie 12 miesięcy.

Dodatkowo jeśli mamy do czynienia z kredytem gotówkowym konsolidacyjnym to potrzebujemy umów kredytów , które będą spłacane wraz z aktualnym harmonogramem do spłaty gdzie będzie podane saldo kredytu oraz numer rachunku do całkowitej spłaty kredytu .

Na spotkanie z doradcą kredytowym należy mieć wypisane wszystkie zobowiązania kredytowe tj.:

  • aktualne raty kredytów gotówkowych, hipotecznych i ratalnych wraz z informacja ile zostało do spłaty oraz w jakim są banku,
  • wysokości limitów w kartach kredytowych i debetach w kontach,
  • osoby płacące alimenty dokładna wysokość płaconego zobowiązania - jeżeli są zobowiązania firmowe to tak samo wypisujemy jakie to zobowiązanie, jakie jest aktualne saldo oraz w jakim banku zostało zaciągnięte.

Zrób pierwszy krok. Skontaktuj się z ekspertem finansowym i umówi się na bezpłatne spotkanie.

Uzyskanie kredytu hipotecznego jest znacznie prostsze przy wsparciu eksperta finansowego. Uniknij błędnych decyzji i skorzystaj z doświadczenia specjalisty. Pomogę załatwić Ci wszystkie formalności i przejść przez zawiłe procedury bankowe.

Na skróty:

Doradca kredytowy Olsztyn
Kredyt hipoteczny Olsztyn
Kredyt mieszkaniowy Olsztyn
Kalkulator nadpłacania kredytu hipotecznego

Ostatnio na blogu

Budowa domu w 2024 roku: najważniejsze kroki i trendy budowlane
Jak się przygotować do budowy domu? Koszt budowy domu. Lista ...
Czytaj dalej
Kalkulator nadpłacania kredytu hipotecznego - jak bardzo opłaca się nadpłata?
Temat bardzo często poruszany przez moich klientów. W jednym z ...
Czytaj dalej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram