O mnie

Poznajmy się!

Nazywam się Radosław Kodorski i od 10 lat zajmuję się pośrednictwem finansowym. Ułatwiam swoim klientom uzyskanie kredytu hipotecznego na wymarzony dom lub mieszkanie. Jestem bezstronnym ekspertem niezależnym od instytucji bankowych. Na każdym etapie współpracy z klientami znajduję najkorzystniejsze rozwiązania finansowe.

W zgodzie z potrzebami i możliwościami klientów analizuję oferty kredytów dostępnych na rynku.  Do każdego klienta podchodzę z taką samą uważnością, aby znaleźć dla nich najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe.

Lata doświadczeń i setki uzyskanych kredytów nauczyły mnie szybkiej pracy, skuteczności oraz budowania dobrych relacji z klientami i pracownikami banków.

Nie pobieram żadnego wynagrodzenia od swoich klientów, ponieważ wynagradza mnie bank.

Sprawdź moje rekomendacje na:

Partnerzy

Zrób pierwszy krok. Skontaktuj się z ekspertem finansowym i umówi się na bezpłatne spotkanie.

Uzyskanie kredytu hipotecznego jest znacznie prostsze przy wsparciu eksperta finansowego. Uniknij błędnych decyzji i skorzystaj z doświadczenia specjalisty. Pomogę załatwić Ci wszystkie formalności i przejść przez zawiłe procedury bankowe.

Na skróty:

Doradca kredytowy Olsztyn
Kredyt hipoteczny Olsztyn
Kredyt mieszkaniowy Olsztyn

Ostatnio na blogu

Kredyt hipoteczny - czy ubezpieczenie jest obowiązkowe?
Jakie mamy rodzaje ubezpieczeń? Jakie są obowiązkowe ubezpieczenia przy kredycie ...
Czytaj dalej
Najem czy kredyt hipoteczny? Co się bardziej opłaca w Olsztynie w 2022 roku.
Jak wygląda obecna sytuacja na rynku kredytów hipotecznych.Jak kształtują się ...
Czytaj dalej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram