O mnie

Poznajmy się!

Nazywam się Radosław Kodorski i od 10 lat zajmuję się pośrednictwem finansowym. Ułatwiam swoim klientom uzyskanie kredytu hipotecznego na wymarzony dom lub mieszkanie. Jestem bezstronnym ekspertem niezależnym od instytucji bankowych. Na każdym etapie współpracy z klientami znajduję najkorzystniejsze rozwiązania finansowe.

W zgodzie z potrzebami i możliwościami klientów analizuję oferty kredytów dostępnych na rynku.  Do każdego klienta podchodzę z taką samą uważnością, aby znaleźć dla nich najkorzystniejsze rozwiązanie finansowe.

Lata doświadczeń i setki uzyskanych kredytów nauczyły mnie szybkiej pracy, skuteczności oraz budowania dobrych relacji z klientami i pracownikami banków.

Nie pobieram żadnego wynagrodzenia od swoich klientów, ponieważ wynagradza mnie bank.

Sprawdź moje rekomendacje na:

Partnerzy

Zrób pierwszy krok. Skontaktuj się z ekspertem finansowym i umówi się na bezpłatne spotkanie.

Uzyskanie kredytu hipotecznego jest znacznie prostsze przy wsparciu eksperta finansowego. Uniknij błędnych decyzji i skorzystaj z doświadczenia specjalisty. Pomogę załatwić Ci wszystkie formalności i przejść przez zawiłe procedury bankowe.

Na skróty:

Doradca kredytowy Olsztyn
Kredyt hipoteczny Olsztyn
Kredyt mieszkaniowy Olsztyn

Ostatnio na blogu

Ustawowe Wakacje Kredytowe - jakie warunki należy spełnić w 2022 roku.
Co to są ustawowe wakacje kredytowe i czym się różnią ...
Czytaj dalej
Mieszkanie bez wkładu własnego.
Co to jest za program?Do kogo jest skierowany ten program?Główne ...
Czytaj dalej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram