Usługi

Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny to atrakcyjny produkt finansowy z długoletnim okresem zobowiązania. Z moją pomocą wybierzesz najlepszy kredyt na rynku, który pomoże Ci spełnić Twoje marzenia.

Jakie kredyty hipoteczne możesz uzyskać

Zakup mieszkania na rynku wtórnym

Mieszkanie z rynku wtórnego może być kuszące ze względu na niższy koszt nieruchomości i jego szybką dostępność. Taki zakup wymaga jednak weryfikacji wielu dokumentów, m.in. określenia stanu prawnego nieruchomości. Procedura ubiegania się o kredyt będzie bezpieczniejsza przy wsparciu eksperta finansowego.

Zakup mieszkania rynku pierwotnym

Zakup mieszkania od dewelopera wymaga zawarcia umowy deweloperskiej i umowy ostatecznej. W trakcie ubiegania się o kredyt hipoteczny należy również dopilnować szeregu ważnych kwestii prawnych. Ekspert finansowy pomoże na każdym etapie tej procedury.

Zakup działki budowlanej

Kredyt hipoteczny pomógł wielu osobom spełnić marzenie o działce pod budowę domu. Klient wnioskujący o kredyt na działkę budowlaną powinien zadbać o dokładną dokumentację, dopełnić wielu formalności i wybrać najlepszy dostępny kredyt spośród wielu ofert. Z ekspertem finansowym to proste.

Na budowę domu

Procedura ubiegania się o kredyt hipoteczny na budowę domu bywa skomplikowana. Każdy z klientów ma inną sytuację rodzinną i finansową. Kluczowymi elementami postępowania jest wycena nieruchomości, określenie wkładu własnego, wypłata kredytu w transzach, jak również zdolność kredytowa klientów. Warto w tym przypadku skorzystać z pomocy eksperta ds. kredytów hipotecznych.

Kredyt hipoteczny na dokończenie domu

Często zdarza się z różnych powodów, że podczas budowy domu zabraknie środków finansowych na dokończenie budowy domu. Warto wiedzieć, że klienci mogą otrzymać korzystny kredyt w trakcie prac budowlanych.

Pożyczka hipoteczna

To bardzo ciekawy i pomocny instrument finansowy oraz dobre rozwiązanie na uzyskanie dodatkowych środków finansowych. Pożyczka hipoteczna to w pewnym sensie połączenie kredytu gotówkowego z kredytem hipotecznym. Zabezpieczeniem spłaty zobowiązania jest hipoteka, natomiast cel pożyczki może być dowolny.

Kredyt konsolidacyjny hipoteczny

Kredyt konsolidacyjny pod hipotekę pozwala na zwiększenie kwoty kredytowania i uzyskanie niższego oprocentowania. To niezwykle interesująca i korzystna usługa finansowa oraz wielkie ułatwienie w spłacie zobowiązań.

Kredyty gotówkowe

Kredyt gotówkowy to sposób na szybkie pozyskanie środków finansowych na dowolny cel. Warto wybrać kredyt, który nie obciąży mocno domowego budżetu. Przedstawię Ci najlepsze oferty na rynku dostosowane do Twoich potrzeb.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Pożyczka na dowolny cel

Zdarza się, że klienci nie mają oszczędności, a pilnie potrzebują gotówki na konkretny cel. W takiej sytuacji lepiej nie podejmować pochopnej decyzji i nie korzystać z pierwszej oferty. Warto skorzystać z pomocy eksperta finansowego, który znajdzie najlepszą ofertę na rynku dostosowaną do potrzeb klienta.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to w wielu przypadkach dobre wyjście z trudnej sytuacji finansowej, gdy raty wielu kredytów przekraczają możliwości finansowe kredytobiorcy. Dzięki konsolidacji zobowiązań można uzyskać lepsze oprocentowanie, a tym samym niższą miesięczną ratę zobowiązania.

Zrób pierwszy krok. Skontaktuj się z ekspertem finansowym i umówi się na bezpłatne spotkanie.

Uzyskanie kredytu hipotecznego jest znacznie prostsze przy wsparciu eksperta finansowego. Uniknij błędnych decyzji i skorzystaj z doświadczenia specjalisty. Pomogę załatwić Ci wszystkie formalności i przejść przez zawiłe procedury bankowe.

Na skróty:

Doradca kredytowy Olsztyn
Kredyt hipoteczny Olsztyn
Kredyt mieszkaniowy Olsztyn
Kalkulator nadpłacania kredytu hipotecznego

Ostatnio na blogu

Budowa domu w 2024 roku: najważniejsze kroki i trendy budowlane
Jak się przygotować do budowy domu? Koszt budowy domu. Lista ...
Czytaj dalej
Kalkulator nadpłacania kredytu hipotecznego - jak bardzo opłaca się nadpłata?
Temat bardzo często poruszany przez moich klientów. W jednym z ...
Czytaj dalej
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram